A- A A+

 

  • Perpustakaan Cawangan Beluran
    P.O.Box 149
    90107 Beluran
    No. Tel: 089-512885
    No.Fax : 089-512885
    Ketua : Juvina Rubin
    juvina.rubin@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Kota Belud
    W.D.T 18
    89159 Kota Belud
    No. Tel: 088-975962
    Ketua : Alamdah B. Samad
    Alamdah.Samad@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Tambunan
    D/A Pejabat Pos
    89650 Tambunan
    No. Tel: 087-774349
    Ketua: Lawrence bin Angansuk
    lawrence.angansuk@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Kota Marudu
    P.O.Box 92
    89108 Kota Marudu
    No. Tel: 088-661807
    Ketua : Wendder Clemence bin Jerry
    WendderClemence.Jerry@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Tamparuli
    W.D.T 55
    89259 Tamparuli
    No. Tel: 782143
    Ketua : Winnie Salikup
    Winnie.Salikup@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Kuala Penyu
    Jalan Periok, P.O.Box 49
    89709 Kuala Penyu
    No. Tel: 087-884262
    Ketua : Normah Marsit
    Normah.Marsit@sabah.gov.my 
  • Perpustakaan Cawangan Tuaran
    P.O.Box 627
    89208 Tuaran
    Tel: 088-788325 No.Fax : 088-788325
    Ketua : Mojuwil Mojimbun
    mojuwil.mojimbun@sabah.gov.my
  • Perpustakaan Cawangan Tenom
    P.O.Box 148
    89908 Tenom
    No. Tel: 087-735654 No.Fax : 087-735654
    Ketua : Mary Yap
    Mary.Yap@sabah.gov.my
    Follow Us On Facebook
  • Perpustakaan Cawangan Bandar Sri Indah
    TB 13877,Lot 275,Tingkat 1
    Bandar Sri Indah, Jln. Apas,Batu 10;
    91000 Tawau 
    No. Tel: 089-755031
    Ketua : John @ Johansah Bin Abdulrahim
    John.AbdRahim@sabah.gov.my


  • Library @ UTC
    Perpustakaan Negeri Sabah
    Beg Berkunci 2023
    88999 Kota-Kinabalu
    No. Tel: 088-235762, No Fax : 088-235760
    Ketua : Puan Siti Sahara Hamid
    SitiSahara.Hamid@sabah.gov.my
 
   

 

Library @ UTC

HARI WAKTU OPERASI
Isnin - Jumaat 10.00 AM To 7.00 PM
Sabtu & Ahad 8.00 AM To 5.00 PM
Cuti umum
TUTUP

 

Perpustakaan Cawangan Tambunan & Kunak

HARI WAKTU OPERASI
Isnin - Jumaat 9.00 AM To 5.00 PM
Sabtu 9.00 AM To 2.00 PM
Ahad & Cuti umum
TUTUP

 

Perpustakaan Cawangan Bandar Sri Indah, Tawau

HARI WAKTU OPERASI
Selasa - Jumaat 9.00 AM To 5.00 PM
Sabtu & Ahad 9.00 AM To 2.00 PM
Isnin & Cuti umum
TUTUP

 

Perpustakaan Cawangan Beluran, Kota Belud dan Kota Marudu 

HARI WAKTU OPERASI
Isnin - Khamis 9.00 AM To 5.00 PM
Jumaat 9.00 AM To 11.30 AM
2.00 PM To 5.00 PM
Sabtu 9.00 AM To 2.00 PM
Ahad & Cuti umum TUTUP

 

Pendapat anda mengenai laman web baru?

Waktu Operasi Ibu Pejabat

Tutup Pada Cuti Umum, Kecuali Perpustakaan Tanjung Aru

088-214828, 231623 Faks: 088-270151
hq.ssl@sabah.gov.my
Jalan Tasik, Off Jalan Maktab Gaya, Locked Bag 2023, 88300 Luyang, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia.